KapiFarm - Simulace statku

Hry v prohlížeči - upjers.com

KapiFarm – Zvířecí online simulace

Vkročte dál! Vrata do legrační a pestré hry se statkem jsou otevřené. Vítáme vás na vašem novém statku. Ve hře KapiFarm se ne jen staráte o růst různých rostlin, ovoce a zeleniny, ale i o houby, byliny a samozřejmě i o mnoho zvířat. Staráte se o typické zvířata které žijí na statku, jako třeba slepice, prasata ale i zvířata jako losy.


KapiFarm

Zajistěte si suroviny!

Jako sedlák potřebujete vodu, dříví a kámen. Postavte si budovy, zalijte vaše rostliny a odemkněte si skvělé funkce.

Pochlubte se s vaší okrasnou zahradou

Založte si překrásné okrasné pole a ukažte vašim spoluhráčům váš talent.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Dobří kamarádi jsou polovina života

S kamarády to ne jen dělá větší zábavu, ale s kamarády dostanete i větší odměny. Najděte v simulační hře KapiFarm kamarády a pomáhejte si navzájem při pořízení surovin a při péči zvířat. Darujte si díly pexesa a přijďte takto rychleji k odměnám.

Mnoho možností na KapiFarm

Simulační online hra KapiFarm vám nabízí mnoho možností ve hře a zaručuje přesto velmi lehké ovládání. Je to hra pro staré i mladé. Zasaďte ředkvičky, obilí, byliny a mnoho dalších bio-produktů. Nakrmte vaše zvířata a prodejte jejich produkty vašim zákazníkům. Máte ale i možnost obchodovat s jinými hráči přímo na trhu a vydělat si i takto Kapi-Halíře. Kupte si s vašimi výhry skvělé dekorace pro vaše okrasné pole nebo si vyzdobte váš statek a odpočiňte si. Speciální dekorace si můžete uvařit ve vaši vlastní kuchyni.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hrát zdarma s upjers

Bamberský vývojář Upjers je známý pro své online simulace a nabízí vám velkou nabídku ze svých napínavých, pestrých her. Zde můžete hrát zdarma. Jestli být ředitelem zoologické zahrady, lunaparku, nebo šéfem vlastního fotbalového mužstva. Se hrou KapiFarm se z vás stane úspěšný zemědělec.

Fórum - KapiFarm