KapiFarm – Zažít hry se statkem online

Hry v prohlížeči - upjers.com

KapiFarm – Zažít dohromady zábavu

To zajímavé a neobvyklé na online hrách v prohlížeči je, že můžete sedět doma před počítačem sami, ale co neznamená že hrajete sami. I ve hře KapiFarm to dělá zábavu sázet a starat se o rostliny dohromady s kamarády. Pomozte kamarádům při pořízení surovin, postarejte se o jejich zvířata a darujte jim díly pexesa na skvělou dekoraci.


KapiFarm

Darované štěstí

Zeptejte se denně karet štěstí a vyhrajte skvělé výhry. V pestré simulaci bude vaše aktivita odměněna.

Pohodlný domov

Zařiďte si váš statek a udělejte z něho útulný domeček a dostaňte za odměnu dokonce i vyšší počet zákazníků.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Skvělé obchodování na trhu

Vaše zdravé produkty na statku prodáváte mnoho zákazníkům kteří už stojí ve frontě. V online hře KapiFarm máte k tomu další možnost prodat vaše produkty i na trhu. Zde se vždy najde spoluhráč který nutně potřebuje vaše produkty. I pro vás se to vyplatí a můžete na trhu udělat i dobrý obchod.

Pestrý zvířecí a rostlinný svět

Začněte vaši kariéru jako úspěšný bio-sedlák s ředkvičkami, brambory a postupte časem do vyšších levelů kde máte možnost sázet mnoho dalšího ovoce, zeleniny, rostlin a bylin. Takto vám ve hře KapiFarm nikdy nebude nudně. Zde je vždy dostatek práce. Čerpejte ze studny vodu, zalívejte vaše rostliny, těžte kameny a sekejte dříví které potřebujete k různých funkcím a rozšíření vašeho statku. V kuchyni můžete vyrobit magické věci, které vám na okrasném poli přinesou denně skvělé bonusy.

Screenshot 4
Screenshot 5

Objevit zábavu dohromady s upjers

Bamberský vývojář Upjers vyvíjí online hry v prohlížeči už od roku 2006. Nabídka her je stejně pestrá, jako hry. Staňte se ředitelem zoologické zahrady, šéfem vlastní nemocnice nebo manažerem vlastního fotbalového mužstva. Hrajte nyní zdarma.

Fórum - KapiFarm