KapiFarm: Hraj nyní online ve tvém prohlížeči

Hry v prohlížeči - upjers.com

My Farm is my Castle

Vkročte do zábavného a legračního světa se statkem na KapiFarm. Krumpáč a konev jsou už připravené a střecha statku je čerstvě opravena – aby vám nenapršelo do postele. Začněte vaši kariéru a staňte se nejúspěšnějším zemědělcem všech dob. Urychlete růst vašich rostlin s nejlepším hnojivem a veďte žebříček zemědělců.


KapiFarm

Vlastní avatar

Sestavte si s mnoho možností v profilu svůj vlastní avatar a ukažte svůj obličej na KapiFarm.

Dohromady docílit více

Najděte na KapiFarm kamarády a navštivte je na jejich statcích. Pomozte jim se surovinami a postarejte se o jejich zvířata.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Sekat dříví a těžit kameny

KapiFarm následuje celkem princip hry My Free Farm, ale nabízí mnoho specialit a proto vniká proti jiným hrám. Můžete a musíte se starat ať máte dostatek surovin, abyste mohli využít dodatečných funkcí nebo rozšířit váš statek a budovy. Mít jen nějaké ty peníze zde nestačí mít. Potřebujete dříví, vodu a kameny. Čerstvě čerpaná voda ze studny slouží i k zalévání rostlin a přinese vám dokonce i body.

Velké barevné zvířata – a svět rostlin

Příroda poskytuje obrovskou rozmanitost druhů rostlin a živočichů. A když se z toho nastěhoval jen i malý díl do této srandovní hry, tak je to už mnoho a stojí vám takto velká nabídka různých zvířat a rostlin k dispozici. Z klasických mrkví a bramborů až po ovoce a zeleninu, houby a krásné květiny. I se zvířaty jsme nešetřili. Takto najdete vedle klasických zvířat jako třeba ovce, slepice na KapiFarm i vzácné zvířata jako třeba bizony, buvoly, losy a pštrosy. Koupíte si je jako malé, sladké mláďata a odchováte je až dospějí.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hrajte s upjers!

Už roky hrají milióny hráčů bezplatné online hry od Upjers. Se simulačními hry jako Zelené Impérium a My Free Farm Upjers nově definoval žánre těchto bezplatných her. Nyní je s hrou KapiFarm zveřejněná nová interpretace těchto simulačních her. Hned se na to podívejte.

Fórum - KapiFarm