KapiFarm – Hra která se točí kolem tvého statku

Hry v prohlížeči - upjers.com

KapiFarm – Přijď na můj statek!

Sedlák Pepa je už netrpělivý a už vás máváním vítá do hry KapiFarm. Staňte se úspěšným sedlákem. Přece ho tam nechcete nechat napořád čekat. Pepa má pro vás dostatek práce. Musíte zasadit mrkev, brambory, postarat se o slepice, husy a produkovat různé produkty jako třeba šlehačku. Abyste si po práci mohli odpočinout, tak máte možnost zařídit si svůj statek hezkým nábytkem.


KapiFarm

Více bodů za questy

Veselý Pepa pravidelně organizuje dodatečnou práci a úlohy. Když je splníte, tak za to dostanete skvělou odměnu ve formě bodů.

Odpočiňte si v okrasné zahradě

Tahat jen plevel, zalívat a hnojit, to nemusí být. Vybudujte si své okrasné pole a zajistěte si dobrou pověst. Volejte do světa: To je můj statek.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Natáhněte si nohy ve vašem domečku

Po práci si zasloužíte odpočinek a můžete naleštit vaše vyhrané poháry. Ukažte je vašim přátelům a zařiďte si váš statek dle vašich představ. Máte výběr z různého zařízení. Jestli ze skla, dřeva nebo železo, moderní nebo nostalgické. Pro každého je něco ve výběru.

Od trhače plevelu až ke králi dýní

Co musím udělat, aby byl můj statek ten nejhezčí, největší a nejlepší? Musíte se držet jen několik zásad. Sázejte ovoce, zeleninu, květiny, obilí, byliny, houby, odchovejte mláďata a vyrobte různé produkty. Prodejte je pak vašim zákazníkům. S vydělanými penězi si pak můžete koupit stále lepší a dražší zvířata a rostliny, které vám přinesou více bodů. A už brzy budete úspěšným zemědělcem. Dodatečné body dostanete za výrobu speciálních, magických věcí.

Screenshot 4
Screenshot 5

S upjers hrát online hry zdarma

Můj statek má být hezčí! Kdo takto myslí, ten si může vybrat z velké nabídky od upjers hry které se mu líbí a hrát takto svou oblíbenou hry kde a kdy se mu zachce. Samozřejmě zdarma. Není zapotřebí žádných downloadů. Začněte hned hrát přímo ve vašem prohlížeči.

Fórum - KapiFarm