KapiFarm – Bezplatný zážitek na farmě

Hry v prohlížeči - upjers.com

KapiFarm – Zábava v prohlížeči

Staňte se králem mrkví. Skliďte mnoho různých druhů rostlin, odchovejte mláďata, starejte se o své zvířata a prodávejte je vašim zákazníkům. Zařiďte si váš statek dle vašich představ a přitáhněte takto více zákazníků. Zařiďte si vaše okrasné pole a ukažte váš pokrok ve hře jiným hráčům. Her se statkem existuje mnoho, ale žádná z nich není tak zábavná a legrační jako KapiFarm.


KapiFarm

Úspěšně mezi sebou obchodujte!

Prodejte vaše produkty na trhu a vydělejte si více peněz. Hledejte nabídky od jiných hráčů.

Pepa vám pomůže kde se jen dá

Hry se statkem bez zemědělce snad neexistují. Pepa vám k začátku hry pomůže a později vám dává pravidelně úlohy za které dostanete body.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Odchovejte sladké zvířata

Vylepšete a rozšiřte si s pomocí surovin vaše chlévy a starejte se o mnoho různých zvířat. Nechejte je dospět a prodejte je pak vašim zákazníkům. Zvířata kupujete jako mláďata, dáte jim napít a nejíst a staráte se ať dospějí. Různé zvířata potřebují jako v opravdovém životě různé krmivo a určitou dobu než dospějí. Jen dospělé zvířata které máte na skladě můžete prodat vašim zákazníkům.

Vlastní kuchyň

Kdo má rád hry se statkem, ten určitě rád i vaří. Jakmile budete mít zkušenost se sázením, zaléváním, hnojením a sklizní, tak si můžete odemknout kuchyň. Zde pak můžete začít vařit dle prastarých receptů. Takto si vyvaříte své speciální produkty, které si pak můžete postavit jako dekoraci na vaše okrasné pole. Tyto speciální věci vám pak přinesou různé bonusy. V kuchyni musíte dávat pozor aby se vám to v hrnci nepřipálilo a potřebujete kamarády, kteří vám pomůžou s mícháním.

Screenshot 4
Screenshot 5

Bezplatné online hry od upjers

Hry se statkem jsou specialitou Bamberského vývojáře Upjers. I KapiFarm přesvědčuje se svým vynikajícím gameplay a nabízí vše co je na statku zapotřebí. Ale i jiné hry od upjers, jako třeba kouzelné hry, hry se zvířaty a mnoho dalších můžete hrát zdarma.

Fórum - KapiFarm