KapiFarm – Hledají se pilní sedláci

Hry v prohlížeči - upjers.com

KapiFarm – Zvířecí zábava v prohlížeči

Hry se statkem jsou po celém světě velice oblíbené a hrají je milióny hráčů. I ve hře KapiFarm se stanete hrdinou mrkev a bramborů a budujete si velkolepý statek na venkově. Nepěstujete jen rostliny, ale staráte se také o vaše okrasné pole, zařizujete si svůj statek a staráte se o své zvířata.


KapiFarm

Chovej zvířata!

Kupte sladké mláďata, dejte vašim zvířatům napít a najíst a odchovejte mláďata. Dospělé zvířata pak můžete prodat vašim zákazníkům.

Obslužte své zákazníky

Ve hře se statkem to přitahuje mnoho zákazníků. Takto je i na vašem statku velká fronta zákazníků která už na to jen čeká koupit si vaše skvělé produkty.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Dobrá pověst

Egoistické zemědělce asi nikdo nemá rád a proto existuje ve hře KapiFarm funkce pověsti. Tyto body zobrazují vaši ochotu a vstřícnost. Navštivte kamarády, pomoct jim při pořízení surovin nebo se postarejte o jejich zvířata a dostaňte za to odměnu ve formě bodů pověsti. Množství bodů které dostanete závisí na umístění vašich kamarádů ve vašem seznamu. Čím více bodů máte, tím více jsou zákazníci ochotní za vaše produkty zaplatit. Body denně klesají o 10 procent, takže se snažte.

Skvělé funkce a mnoho práce

Jiné hry se statkem vám nabízí sázet rostliny, starat se o jejich růst a jejich prodej. To vše vám stojí ve hře KapiFarm samozřejmě také k dispozici. Ale v této hře je ještě mnoho jiných zajímavých a zábavných věcí, které můžete objevit. Takto si třeba můžete zařídit váš statek dle vašich představ. Za vybavení dostanete body dekorace s kterými na váš statek přilákáte další zákazníky. Tak máte možnost prodat ještě více a vydělat si více peněz. Nebo rádi luštíte pexeso? Asi tomu moc nebudete věřit, ale ve hře KapiFarm můžete hrát pexeso. Sbírejte díly pexesa a s každým dokončeným pexesem dostanete na vaše okrasné pole exkluzivní vybavení a dekoraci.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hrát s upjers zdarma

V barevném světě od upjers – světě online her, máte možnost objevit mnoho napínavých příběhů a vžit se do různých rolí. Jestli hry se statkem, zoologickou zahradou nebo ekonomickou simulací – zábava je v každém případě zajištěna. Můžete ihned začít hrát ve vašem prohlížeči.

Fórum - KapiFarm