KapiFarm – Tvůj virtuální výlet na venkov

Hry v prohlížeči - upjers.com

KapiFarm – Zábava na poli

Buďte v pestré online hře KapiFarm pánem nad vašim ovocem, zeleninou a rostlinami. Sázejte, zalívejte, sklízejte co vám pole dá a chovejte různé zvířata. Jestli slepice, psy, nebo kozy a losy. Upravte si váš vlastní statek dle vašich představ a začněte hrát zdarma.


KapiFarm

Pochlubte se s vašimi úspěchy!

Vyzvedněte si za určité docílení skvělé odměny a výhry. Ukažte vaše úspěchy vašim kamarádům a vystavte si poháry na vašem statku.

Najděte kamarády na statku

Dohromady hry dělají mnohem více zábavy. Skamaraďte se s jinými hráči a pomáhejte si navzájem. Zorganizujte si suroviny a starejte se o zvířata.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Objevte magické okrasné objekty

Hry se statkem většinou nabízí možnost starat se o své pole, zahradu a ozdobit si svůj pozemek. I ve hře KapiFarm tuto možnost máte. Kupte si různé dekorace v obchodě nebo vyluštěte pexeso a vyhrajte si skvělé, magické věci. Zkrátí vám dobu růstu různých rostlin a dají vám denně dodatečně body a penízky.

Komplexita úplně jednoduše

Hry se statkem žijí právě z velkolepé nabídky různých možností, ze kterých si hráči můžou vybrat. Samozřejmě se všechno točí kolem rostlin a zvířat. Jestli jahody, houby, slepice a koně – KapiFarm vám nabízí velký výběr různých herních elementů, které můžete pěstovat a prodávat je vašim zákazníkům. Také se staráte o zvířata a zajistíte že mají v chlévu dost místa, vody, jídla a lásky. To nejlepší ale na hře KapiFarm je, organizace surovin – voda, kámen a dříví. S těmito surovinami si můžete zajistit dodatečné funkce hry a vylepšit si s jejich pomoci váš statek.

Screenshot 4
Screenshot 5

Bezplatná zábava s upjers

V malém Bamberku se vyvíjí velké zábavné simulační, ekonomické a zábavné hry. Všechny online hry od upjers se dají hrát naprosto zdarma. Stačí mít jen platnou emailovou adresu a připojení k internetu.