Bezplatné hry se statkem v prohlížeči: KapiFarm

Hry v prohlížeči - upjers.com

Hrát online hru se statkem zdarma na KapiFarm

Kdo se to zde lenoší? Vzbuďte se a jděte na statek! Ve hře KapiFarm vás očekává mnoho úloh. Zde sázíte rostliny, zaléváte je a staráte se o vaše zvířata. Musíte jim dát napít a najíst, pohrát si s nimi a v kuchyni musíte dávat pozor aby se vám lahodné recepty nepřipálili. Pojďte na zábavný statek s mnoha srandy a zážitku.


KapiFarm

Úlohy od Pepy

Pořád smějící se sedlák Pepa má pro vás vždy úlohy. Tyto můžete splnit a zajistit si tak hezké odměny a body.

Staňte se princeznou mrkev

Sázejte co se jen dá a ukažte jakým skvělým sedlákem jste. Upravte si nyní váš statek – hrajte také zdarma.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

O plných chlévech

Ve hře KapiFarm vám při produkci pomáhají vaše zvířata. Vyrobené produkty pak můžete prodávat. Na druhém hracím poli můžete od levelu 25 chovat zvířata, dát jim napít, najíst a starat se o ně. Za nějakou dobu pak dostanete třeba od kočky jemné klubka vlny. Od slepic vajíčka a kráva vám pomůže s produkcí šlehačky.

Vařicí kuchyně

V kuchyni samozřejmě nevaříte slepice nebo kachny. Zde můžete dohromady s pomoci vašich kamarádů vykouzlit různé magické věci. Kupte si recept v obchodě a pořiďte si na to suroviny. Zvolte kamarády kteří vám mají v kuchyni pomáhat a jakmile potvrdí zprávu, tak můžete ihned začít. Měli by jste občas zamíchat hrnec, ať se vám nic nepřipálí a abyste dostali vaši magickou věc rychleji. Tyto magické objekty vám pak přinesou skvělé bonusy, které vám třeba zkrátí čas růstu nebo vám přinesou denně extra body.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hrát zdarma s upjers

Kdo chce hrát simulační hry se statkem, ten je u Bamberského vývojáře Upjers správně. Zde si můžete vyhledat z velké nabídky her a začít ihned hrát. Samozřejmě zdarma a bez jakýchkoliv downloadů. Je zapotřebí jen funkční počítač, aktivní emailová adresa a připojení k internetu.

Fórum - KapiFarm