Objev s KapiFarm online hry se statkem

Hry v prohlížeči - upjers.com

KapiFarm – Mega zábava v prohlížeči

Hlavně ti co bydlí ve městě chtějí rádi hrát hry s farmou přímo v prohlížeči a věnovat se svému statku na venkově. S mnoho rostlinami se můžete plně věnovat venkovnímu životu a rychle postoupit do dalších levelů. V chlévu máte dostatek místa pro vaše zvířata a v kuchyni můžete vařit lahodné jídla.


KapiFarm

Uvolněný do večera

Kdo od rána až do večera pracuje tvrdě na poli a v chlévu, ten si může v hezky vyzdobené okrasné zahradě odpočinout.

Udělejte si to pohodlné!

Po jednom dnu tvrdé práce není nic lepšího než si doma natáhnout nohy. To můžete udělat ve svém domečku na statku.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Sekat dříví a těžit kameny

Hra KapiFarm se od jiných podobných her liší s tím, že si můžete pořídit suroviny, které i k různým úlohám potřebujete. Takto třeba potřebujete vodu na zalévání rostlin, dřevo a kameny na další úpravy vašeho statku. Další funkce jako je kuchyň a karty štěstí hru dělají pestrou a zábavnou hrou.

Objevit venkovský život

Zeptáte se lidí jaký o jakém době touží, tak mnoho tuto otázku zodpoví že touží po velkém statku na venkově. Sen o vlastním statku a životě na statku je v dnešním hektickém čase často sen mnoho lidí. Není divu, že mnoho lidí rádi hrají online hry se statkem. Ozbrojený s pytlem a srpem můžete ve hře KapiFarm objevit zábavný svět na venkově a vystavět si vaši farmu dle vašich představ. Sázejte melouny, jahody, dýně a skliďte pomeranče, černý rybíz. Chovejte králíky, kdákající slepice a mnoho jiných zvířat. Vařte ve vaši kuchyni magické věci a zajistěte si skvělé odměny, třeba na zkrácení času růstu.

Screenshot 4
Screenshot 5

Bezplatná zábava v prohlížeči

Hrát online hry se statkem a mít u toho zábavu? Nic lehčího než to! Bamberský vývojář online her Upjers má v nabídce ne jen simulační hry se statkem, ale i mnoho dalších her. Staňte se ředitelem nemocnice, nebo vaši vlastní zoologické zahrady, lunaparku a nebo se staňte nejlepším manažérem fotbalového mužstva.

Fórum - KapiFarm