KapiFarm – Zažij pestrý svět her se statkem

Hry v prohlížeči - upjers.com

Sedláku vyjdi ven na tvůj statek!

Tvrdá práce na čerstvém vzduchu. To je typické pro simulační hry se statkem. Ve hře KapiFarm nemusíte dávat pozor abyste se nedostali na čerstvý vzduch – Jen když si to neuděláte na vašem zařízeném statku moc pohodlné. Máte mnoho možností odreagovat se po tvrdé práci. Můžete třeba vyluštit pexeso nebo si odpočinout ve vaši okrasné zahradě.


KapiFarm

Příjemný sedlák Pepa

Ten malý tlustý sedlák vpravo vedle hracího pole se jmenuje Pepa a pravidelně vám dává úkoly za které dostanete body.

Pozvete kamarády!

S kamarády je život na statku hned o moc hezčí. Pozvěte kamarády do hry KapiFarm a pomáhejte si navzájem.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Rozšířit plné skladiště

Hry se statkem vám nabízí mnoho produktů a věcí, které si můžete v obchodě koupit, nechat na vašich polích vyrůst nebo s pomocí vašich zvířat produkovat. Všechny tyto věci někde musíte skladovat. Naštěstí se zde nic nezkazí, ale na váš sklad byste přesto měli občas mrknout a vystavit ho, jinak se může stát, že bude přeplněný a více věcí se vám do něho nevleze.

Bečící ovce a krávy

Buďte jen rádi, že hru KapiFarm můžete hrát i bez tónu. Jinak byste se divili jak hlasité to na statku může být. Že si sem a tam chcete ve vaši okrasné zahradě odpočinout, to je snad jasné každému kdo na statku pracoval. Zde to není jen díky 20 různým zvířatům pestré, ale i zcela hlasité. Zde kdákají slepice, vyjí vlci a psi štěkají. Čím dále se ve hře dostanete, tím více zvířat můžete chovat. Ale vždy si uvědomte, že potřebujete dost místa.

Screenshot 4
Screenshot 5

Zdarma na statek. Hraj s upjers!

Vývojář upjers s Bamberku už vyvíjí mnoho roků vynikající a napínavé online hry. Můžete si vybrat z velké nabídky her z různých žánrů. Jestli se chcete starat o pacienty ve vaši nemocnici, nebo vést svou vlastní zoologickou zahradu. Všechny hry od upjers můžete hrát zdarma.

Fórum - KapiFarm