Starej se o svůj vlastní statek na KapiFarm

Hry v prohlížeči - upjers.com

S KapiFarm nešňupat čerstvý venkovský vzduch

Bezplatné hry se statkem hrají milióny lidí a staví si na svém počítači vlastní virtuální panství, statky a zahrady. Ve hře KapiFarm si můžete nešňupat čerstvý venkovský vzduch, sklidit rostliny a chovat zvířata. V pestré online hře toho můžete mnoho objevit. Vlastní statek, pole, chlévy, trh a dokonce kuchyň.


KapiFarm

Pořiďte si suroviny!

Sekejte na KapiFarm dříví a těžte kameny abyste si mohli odemknout a rozšířit budovy. Čerpejte vodu ze studny a zalívejte své rostliny.

Sbírejte poháry!

V domečku na vaši KapiFarm se můžete podívat na vaše úspěchy.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Zažij pestrý zvířecí svět

Prodávejte vaše čerstvé produkty!

Všechny vaše produkované zboží jako třeba jahody, švestky, květiny a zvířata nebo zvířecí produkty můžete prodat vašim zákazníkům. Vyzdobením vašeho statku můžete zvýšit váš počet zákazníků. Máte ale i druhou možnost prodat vaše produkty – Na trhu. Zde můžete dohromady s jinými hráči obchodovat a sem a tam dostat věci levněji.

Chovat zvířata a vyrábět skvělé produkty

Kdo hraje hry se statkem zdarma, ten chce vlastnit i zvířata – vy také? Ve hře KapiFarm jsou samozřejmě i zvířata, o které se můžete v chlévu starat a odchovat sladké mláďata. Tyto pak můžete nechat dorůst a prodat nebo se o ně dále starat. Dejte vašim zvířatům napít, něco najíst a pohlaďte je a už vám pomůžou při produkci různých věcí. Život na KapiFarm je pestrý a veselý.

Screenshot 4
Screenshot 5

Hrát zdarma

Bamberský vývojář upjers vám nabízí hned více různých her se statkem, ve kterých můžete ihned začít hrát a splnit si sen velkého a úspěšného sedláka. Více realistické, malované, nebo spíše středověké? Potřebujete jen připojení k internetu a platnou emailovou adresu a už můžete hned začít.

Fórum - KapiFarm